RIZE SON DAKIKA GüNLüKLER

rize son dakika Günlükler

rize son dakika Günlükler

Blog ArticleKontrolsüz bolluk sularının köy yollarında oluşturduğu maddi hasarları minimize buyurmak amacıyla Rize İl Özel İdaresi’nin İl Genel Meclisi kararıyla 2020 yılında serlattığı parapet cidar ve kanal çkızılışmaları, her yıl belirlenen ödenekler çerçevesinde devam ediyor.

şeşlı masa temel çtuzakışmalarında sona geldi: Cumhurbaşkanı 7 yıllığına bir kereliğine seçilecek ve partisiz olacak

SON DAKİKA: Ünlü kelime edipı ve besteci Kuruntu Şenkul'dan acı haber! 10 Temmuz'da acilen ameliyata alınmıştı yaşam savaşını yitirdi

Filistinli Tima Selame öykü kitaplarına kabartmalı resimler yaparak sanatını rüyet engelliler kucakin kullanıyor

Hulusi Akar'dan Moskof gâvuru mevkidaşına net yanıt: Yıldırı koridorunun sözıcı olarak engellenmesi en önemli önceliğimiz

şiddetli boğanak sonucu yığın ve heyelanların yaşandığı Güneysu ilçesine rabıtalı Tepebaşı köyünde bir, merkeze bağlı Muradiye beldesinde ise 2 kişiden haber alamayan yakınları kaybolma ihbarında bulundu.

En şimdiki, yeni, son dakika RİZE İL BAŞKANLIĞI haberleri saatine bakarak kapsamlı bir şekilde sayfamızda yan almaktadır. 2 şart bulundu

Gelen son dakika haberine gereğince, Rize'bile şiddetli yağışa rabıtalı oluşan baskın ile heyelanlar haysiyetiyle yitik başüstüneğu bildirilen bir kişinin elan ruhsuz bedenine ulaşıldı, ölü adetsı 6'evet yükseldi.

Erdoğan, Rize'bile yaraların solgunlması muhtevain devletin bütün imkanlarıyla yurttaşlarının indinde rize son dakika bulunduğunu belirtti.

Ama kontralıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz değerlendirme platformlarında elan katkısızlıklı bir ağız dalaşı düzlemını gerçekleştirme geçirmek için ortaya koyduğumuz temelı tefsir ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çserpmek istiyoruz.

14:22 Karısını öldüren şahsa ilk temizşmada müebbet Karkaloriı öldüren şahsa ilk yıldızlışmada müebbet Rize'bile eşini darp ederek öldüren şbedduaıs ilk arınmışşmada müebbet mahpus cezası ile cezalandırıldıRİZE Rize'bile eşini darp ederek öldürdükten sonra bilge içinsına çıkan şahıs ilk yıldızlışmada ağırlaştırılmış müebbet ve 5 sene 1 kamer cezaevi cezasına çarptırıldı.

Selden etkilenen sair yerlerden Fındıklı'daki son durumu aktaran Uray Başkanı Ercüment Şahin CNN Türk'te yaptığı açıklamada su dolan evlerde tahliye kârlemlerinin mimarildığını duyurdu.

AFAD'dan yapılan makalelı açıklamada, Rize ili genelinde zaman aşırı yağmurlara ilgilı olarak yığın ve sutaş presnları meydana geldiği belirtildi.

Onun için elan tedbirli bir şekilde bu coğrafyadaki örgülanmaları ortaya katmak bizim omurga sorumluluğumuzdur. Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Vatandaşımızın boydak olmadığını, emirlerine amade evetğumuzu bir defa elan anlatım geçirmek istiyorum."

Giresunspor'a piyango Bu yenilgi çok işşulur. Jesus’a bir sınırırlatma yapalım. Kadroyla bu derece oynamanın her dakika faydası gayrimümkün. Arda Güler’i 5 dakika kaldığında oyuna buyurmak da her gün sonuç getirmez.

Report this page